Git Dersleri – 22 – GitHub Yararlı Linkler

GitHub Yararlı Linkler (Alfabetik Sıralamaya Göre):

Türkçe Kaynaklar: https://github.com/fatihacet/turkcekaynaklar-com

Ücretsiz Programlama Kitapları:
https://github.com/EbookFoundation/free-programming-books

Awesome Algorithms : https://github.com/tayllan/awesome-algorithms
Awesome Android : https://github.com/JStumpp/awesome-android
Awesome C : https://notabug.org/koz.ross/awesome-c
Awesome C++ : https://github.com/fffaraz/awesome-cpp
Awesome Deep Learning : https://github.com/ChristosChristofidis/awesome-deep-learning
Awesome Django (Python Web Framework) : https://github.com/rosarior/awesome-django
Awesome iOS : https://github.com/vsouza/awesome-ios
Awesome Java : https://github.com/akullpp/awesome-java
Awesome JavaScript : https://github.com/sorrycc/awesome-javascript
Awesome Linux Software : https://github.com/VoLuong/Awesome-Linux-Software
Awesome Machine Learning : https://github.com/josephmisiti/awesome-machine-learning
Awesome PHP : https://github.com/ziadoz/awesome-php
Awesome Python : https://github.com/vinta/awesome-python
Awesome Raspberry Pi : https://github.com/thibmaek/awesome-raspberry-pi
Awesome Swift : https://github.com/matteocrippa/awesome-swift
Awesome .Net : https://github.com/quozd/awesome-dotnet

Dünyanın en iyi üniversitelerinin Computer Science (Türkiye’de Bilgisayar Mühendisliği) programının kursları
Awesome Courses : https://github.com/prakhar1989/awesome-courses

Not: Bu yararlı linklerin bir kısmı proje olabileceği gibi bir kısmıda görsel eğitim videolarından oluşmaktadır.Aralarında kitap tavsiyeleride vardır. Kişisel tavsiyem acele edip hepsinİ öğrenmeye çalışmayın.Vakti geldikçe işinize yarayacak olanları seçip inceleyin.

(1 visits today)